Publikuar: Sht 09 2021 10:10

Mercedes-Benz E 220 Viti 1998, 1.800 Euro

EUR

Publikuar: Sht 09 10:10
Shikime: 32
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: automatik
KM..........: 297000

Tipi i makines Benz Mercedez E 220, viti i prodhimit 1998, ngjyre blu, automatike, kilometra te pershkruar 297 000.


E rilyer para 1 muaji, prej aq kohe jane nderruar vaji dhe filtrat e vajit.

Siguracioni i vlefshem deri ne maj 2022.

Ka te demtuar deren e pare, ne krahun e pasagjerit ne parkim.


Çmimi 1800 €.


Te interesuarit te telefonojne ne 0693049303.


Cel. : 0693049303
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione