Publikuar: Korr 12 2018 10:09

Mercedes benz c clas 220 cdi i diskutueshem

EUR

Publikuar: Korr 12 10:09
Shikime: 10

Mercedez benz c clas 203-motorri 220 cdi nafte-viti 2002-kambio manuale me 7 marrsha-shume e shpejte dhe shume ekonomike-kondicioner-kasetofoni me cd dhe me komanda ne timon-pilot automatik-drita automat-sendilje elektrike-hapje mbyllje me pult + bagazhi-2 celsa orgjinal te fabrikes-me sherbime te bera,makina eshte shume e paster brenda dhe jasht,dokumentat e paguara deri ne 25 dhjetor.

Cmimi: 3300 € i diskutueshem.
Tel: 0684480000
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684480000

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione