Publikuar: Tet 07 2022 11:21

Mercedez Benz E-clas 220 LOOK EVO

EUR

Publikuar: Tet 07 11:21
Shikime: 130
SHITET /// NDRROHET
📂 𝐌𝐨𝐝𝐞𝐥𝐢: Mercedes-Benz E class
📂𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐫𝐢: 220
📂𝐕𝐢𝐭𝐢 : 2004
📂𝐊𝐚𝐦𝐛𝐣𝐨 : Automatik
📂𝐊𝐦: 300.000
📂𝐊𝐚𝐫𝐛𝐮𝐫𝐚𝐧𝐭𝐢 : Nafte
📂𝐎𝐩𝐬𝐢𝐨𝐧𝐞𝐭 𝐒𝐡𝐭𝐞𝐬𝐞 : LOOK EVO///. avangarde. Sallon lekure ngjyre e zeze sendiljet lekure me ngrohje, pasqyrat levizese.Navigator i madh. Pilot automat, komanda ne timon, kondicjoneri funksional. Xhama elektrik, si dhe te pajisur me perde.Sensor shiu, dritat kseno, bikseno fenera me lupa qe kethehen sipas timonit. Disqe alumini me goma ne gjendje shume te mira Sherbime te kryera. Xhamet e zinj ne leje. Me ngrohje. Sendilje kamosh. Letrat e prera. gati per cdo lloj prove. gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike.
📂𝐂𝐦𝐢𝐦𝐢: 4800€ i diksutueshem
📂Vendi: Pogradec
📂Numri: 069 934 9111
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
130
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695838262

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione