Mandra per transport makinash

150 EUR

Shitet nga: blevdi 04 Maj 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
set mandrash te vogla dhe shum praktike qe perdoren per transport makinash me rrimoqe . Mandrat jane te reja 4 cop se bashku me litarin e shkurter ne mes .Cmimi per te 4 mandrat se bashku me litaret 3 ml copa. 150€ seti
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione