Publikuar: Sht 15 2022 11:06

C clase 2002

EUR

Publikuar: Sht 15 11:06
Shikime: 8
Mercedes benz c clase 2002
6 marsha
Kondicioner
Goma 80%
Dokumentat te prera per 1 vit
Koladim deri 2024
Motori me 210 mij km te garantuara
Ka 2 vite ne shqiperi dhe shitet per arsye mosperdorimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696520591

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione