Publikuar: Mar 31 2018 06:17

Mercedez-benz E220 dizel

EUR

Publikuar: Mar 31 06:17
Shikime: 2
Mercedes-Benz E Class 220 AVANTGARDE Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike , xhenerike dhe estetike . Mund ta kuntrolloni ne servisin ku ju doni Ngjyra e makines eshte blu e erret si ne foto . Me kambio automatike tip tronic , euro 4 , me targa shqiptare te zgjedhura dhe letrat i ka te paguara deri ne maj 2018 , me sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal nga fabrika , sensor shiu , feneret me larje dhe levizje automatike sipas terrenit , drita xenon origjinale , sendile me memorje dhe me ngrohje , tapiceri gjysem cope gjysem lekure EVO nga fabrika pa asnje gervishtje , mbeshtetese krahu para dhe mbrapa , disqe alumini origjinale r16 me goma 90% te reja , e palyer dhe ne gjendje optimale. Makina ka 248 100 km origjinale , mund ta kontrolloni ku te doni , vaj filtra sapo ja kam ndrruar , vaji i kambios po ashtu . E gatshme per cdo lloj prove , cmimi 6500 euro ( i diskutueshem ) 0683283027
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683283027

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione