Publikuar: Qer 08 2020 10:38

Benz Mercedez 220 cdi

EUR

Publikuar: Qer 08 10:38
Shikime: 7
Shitet benz Mercedez dhjetor 1999 model sport elegance ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike e vecante ne llojin e vet me goma shume te mira sherbimet te kryera ne kohe ngjyra blu e erret shume e bukur si makine me cmimin 3 miljon te vjetra letrat te vlefshme deri ne 12 maj 2021 siguracioni ne fund te dhjetorit cmimi pak i diskutueshem telefonata serioze cel 0698508935
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698508935

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione