Publikuar: Korr 06 2021 10:25

✅C clas 204 shitet ose ndrrohet me makine me te vogel✅

EUR

Publikuar: Korr 06 10:25
Shikime: 47
Mercedez benz w 204
Viti 2008
Modeli avangart
218 mi km
Kambio automat
Pilot automat
Motorr 220 naft
Navi te madh
sistemi muzikes harman kardon (super bas)
Fener me lupa
sendile me fryrje shfryrje
xhama te zinj
drita tek kembet
Sensor parkimi para mbrapa
Kondisioner cmimatronic( dy zona)
Komanda ne timon
Sendile mershine ngjyr bezhe
sendile elektrike
Sensor shiu
Drita auto
Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera ne koh shum e paster nga brenda dhe jasht me letra te paguara super gjendje
💶Cmimi 7500 euro
📞Nr 0683947347
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
47
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683947347

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione