Publikuar: Jan 09 2019 11:52

mercedez

EUR

Publikuar: Jan 09 11:52
Shikime: 4
mercedez benz c 220
ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
makines sapo jan nderruar: goma,vaj&filtra,ferrota,stabizatore,gomina vaji,freksion etj..makines sapo jan prere letrat per 1 vit mbarojne ne janar te 2020
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692887166

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione