Publikuar: Maj 22 2023 11:59

SHITUR,Benz 220 Cdi Facelift

EUR

EUR
Publikuar: Maj 22 11:59
Shikime: 2
SHITUR
📂 Mercedes-Benz C220 CDI⁣ i Sapot argua super gjendje !

Cmimi 12500€ pak.i disk
Cel 069 364 26 31

✅Forca Motorrike: 2.2⁣
✅Karburanti: Nafte⁣
✅Kilometra:172.000 KM te vetat me garanci!
✅Kambjo: Automatike⁣
✅ Letra te Paguara, Kolaudim+ Xhama me leje 5 Vite.
📂Opsione Shtese: ⁣
-Full LOOK AMG - Avantgarde⁣
-FULL OPSION⁣
-Sallon i Zi Lekure Gjendje Perfekte⁣ shume i paster,
-Sendiljet Elektrike + Memorie te Dyert para⁣
-Sendiljet me Ngrohje
-Tavan Xhami Panoramik⁣
-Ekran i Madh⁣
-Navigator⁣
-Ndezje me Buton Start-Stop⁣
-Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
-Kamera
-Kompjuter Bordi⁣
-Komanda ne Timon⁣
-Cruise Control⁣
-Limitor Shpejtesie⁣
-Radio CD + Aux + Bluetooth⁣
-Pasqyrat Elektrike + Palosje LED⁣
-Klima me 2 Zona⁣
-Xhama te Zi⁣ me leje,
-Drita inteligjente me LED Kseno dhe Stopa LED⁣I'
-Edhe Shume Opsione Tjera...⁣I
📂Makina eshte ne gjendje perfekte,

VETEM SHITET, NUK NDERROHET!

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione