Publikuar: Shk 05 2023 06:35

Makine ne gjendje te mire

EUR

Publikuar: Shk 05 06:35
Shikime: 2
Shitet E klas evo 220 2008 ne gjendje shum te mir pak i perdorur ne shqiperi me goma dimri vere me dy pal disqe shitet per arsye se do blej makin tjeter bej dhe ndrime me foristrad Ml X5 2008 2010.Cmimi i padiskutushem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355685689688

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione