Publikuar: Qer 10 2023 02:44

Mercedez-Benz

EUR

Publikuar: Qer 10 02:44
Shikime: 1
✅️Shitet c -class me 260mije te vetat✅️Ne gjendjd perfekte motorrike dhe xhenerike ✅️Nuk ka nevoj per sherbime✅️Vaj filtra te sapo ndruara dhe tamburet para te ndruar para 2 muajsh✅️Letrat deri ne janar 2024✅️Kolaudim i sapo ber per 2 vjet (kaluar qe me heren e pare) ✅️Goma 90% me disqe alumini dhe amg ✅️ Automatike,me formula uno ne timon ,timon tresh amg.✅️Amg line makina brenda dhe jashte.✅️Pasqyra antiverbuese✅️AC ABS ESP✅️Xhamat e zinj.✅️Dritat led.✅️Sendilet me ngrohje✅️Makina esht e mbajtur per merak ,mud ta kontrolloni ku te doni.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692184692

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione