Shitet Mercedes-Benz w203

2 700 EUR

Shitet nga: XXX 12 Maj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Përmet
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Shitet W203 Mercedes - Benz ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.( timon anglez ). Letra deri nentor 2021 .
Kontakt WhatsApp : 069 82 83 225
XXX
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione