Publikuar: Dhj 13 2022 03:31

Shitet Mercedes Benz E-class 210

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 13 03:31
Shikime: 293
Shitet benzi motor 200 kompresor gas benzin me dokumenta te prera deri ne fund te mars 2023.Kolaudimi per 2 vite. Makina ka sensor origjinal parkimi para-mbrapa.Sedilje me ngrohje.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike.Cdo gje eshte funksionale. E gatshme per cdo lloj prove.
0693748614
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
293
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693748614

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione