Published: Korr 13 2018 09:17

Mercedes-benc c200 k benzin-gas

EUR

Published: Korr 13 09:17
Views: 2
Shitet mercedes benz c202-200k-1999
Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike(me garanci harxhimin e vajt)
Makina eshte me klima, pasqyra elektrike me perthyerje,4 xhama elektrik
kw:141
Impjanti sekuencial brenda garancis(stag)
Dokumentat I mbarojn ne shtator
E gatshme per cdo lloj prove
Cmim I padiskutushem


Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0695754156

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information