Publikuar: Shk 22 2023 03:17

mercedes benz C200 CDI AUTOMATIK 2007

EUR

Publikuar: Shk 22 03:17
Shikime: 236
Makina eshte ne gjendje super full optional e ardhur nga jasht me dogane te prere gjitha sherbimet jan te kryera dhe testuar , tapiceria dhe carrozeria ne gjendje te shkelqyer ,, motori ne gjendje super vetem 132000 klm origjinale mund ta controlloni dhe ta provoni ne cdo menyre'.
ABS, AIRBAG shofer passagjer , air condisioner , xhama eletrik pasqyra eletrike sensor antipioggia dhe kunder rreshqitjes, pasqyra ballore dhe ansoret me erresim , pilot automatik disqe originale cerki in lega, atifurt, computer segnalizimi difektesh radio cd , viti 2007 .

per me shum info na kontactoni
tel 0692380722 whatsapp +393488021701
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
236
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+393488021701

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione