Mercedes-Benz C200 evo viti 2006

4 000 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Kimi 08 Maj 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Makina eshte ne gjendje shum te mir ,nuk ka nevoj per asgje. Ka motor 200 evo shum ekonomik,manual 6+r. Pasqyra me palosje dhe anti verbuse, xhamat e zinj, klima, 4 goma te reja te sapo vendosura,vaj +filtra+ferota te ndèruar . Letrat e prera deri ne 2022
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione