Publikuar: Sht 27 2019 07:42

Mercedes Benz 200

EUR

Publikuar: Sht 27 07:42
Shikime: 6
Shitet Mercedes-Benz 200 Nafte viti 2001. Me letra deri ne Shtator 2020. Me 170000km oregjinale. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. E paster si brenda jashte ashtu si ne foto!. Pres telefonata serioze. Flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683581984

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione