Publikuar: Qer 01 2023 02:40

Shitet w124 automat

EUR

Publikuar: Qer 01 02:40
Shikime: 32
200D motorr i thjeshte, automat i 1995, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Letrat te paguara deri ne Tetor, kolaudimi deri ne 2024. Vaj e filtra te nderruar, vaj kamjo i nderruar.
2200 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676053144

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione