Publikuar: Maj 27 2023 04:22

Shitet E Class 2012

EUR

Publikuar: Maj 27 04:22
Shikime: 1
Shitet E class 2012.
-> Motorr: 2136 136 ps
-> Viti: 06/06/2012
-> Vaji Kambios: I nderruar
-> Partikel Filter: I nderruar
-> Gomat: 11/2022 (Ne gjendje dhe gomat e veres, pa disqe)
-> Ura Mbrapa: E re
-> Kontrolli Teknik: 02/2025
-> Cmimi: 11,000 EUR i diskutueshem
______________________________________
Makina sapo ka ardhur nga Gjermania!

Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, mund ta testoni tek mekaniku juaj i besuar. Makina ka ndenjur vetem ne Gjermani!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 42505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione