Publikuar: Qer 05 2023 01:07

W204 okazion 🚀

EUR

Publikuar: Qer 05 01:07
Shikime: 1
Shitet mercedes benz w204 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Makina i ka te gjitha sherbimet e bera nuk na nevoj per as gje,mund ta kontrolloni ku te doni.Shum e paster si jasht dhe brenda,sallon meshin,navi,cd,aux bokse harman kardon,sedilje elektrike,pilot automatik etj.Gomat ne gjendje 100%4 stinore Makina eshte ne gjendje super motor 2.0 cdi manual shum ekonomik
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672416371

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione