Publikuar: Jan 20 2023 09:52

Kërkoj të blej urgjent një makinë deri në 500 mijë lekë.

EUR

Publikuar: Jan 20 09:52
Shikime: 197
Më duhet urgjent të blej një makinë të vogël,
deri në 500 mijë lek të vjetra. Jo më tepër.
Të jetë me letra, dhe funksionale.

Nr: 0683739681
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
197
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683739681

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione