Publikuar: Nën 14 2022 02:50

Mazda CX-5 2.2 AWD 2013 ne shitje

EUR

Publikuar: Nën 14 02:50
Shikime: 312
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte blere ne koncesionar ne 05/21 ku edhe ka kryer te gjitha sherbimet (me liber sherbimesh). Makina suporton full kasko deri 06/23.

Motorri: 2.2 Nafte 150 Kf
Kambio Automatike
Sistem drejtimi elektro-hidraulik
Kamjo manuale me 6 shpejtesi 4x4
Airbag per drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin
4 Airbag anesor
Display qendror Multi-Info
Blutooth (opsion per navigator )
Kondicioner klimatronik
Navigator
Sistem audio CD MP3 dhe 6-CD Changer+ Kater altoparlante+ AUX
Sensore parkimi me kamera
Sensore ndricimi dhe sensore shiu
Presioni gomave i monitoruar ne kompiuterin e borderit
Timon lekure i rregullueshem ne lartesi
Kontroll elektrik i pasqyrave
Dritare me komandim elektrik individuale dhe te shoferi
Ndricues qendror ne kabine
Sistem lajmerues akustik per vendosjen e rripave te sigurimit
Mbyllje qendrore me pult (super lock system )
Dynamic Stability Control ( DSC)
Ndricim halogjen
Sistemi i frenimit ABS + EBD
Disqe alumini 18’’

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
312
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355684569898

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione