Publikuar: Jan 01 2016 02:35

MAZDA RX8 -04

EUR

EUR
Publikuar: Jan 01 02:35
Shikime: 30
Dokumenta te rregullta per nje vit.
Motorr benzine 1.3 me 230 kuaj fuqi nga fabrika,
dhe ka 80,000 Km GARANCI.
-Kondicioner
-Sedilje lekure elektronike me ngrohje
-Radio me CD deri ne 6 cop
-Sistem Audio BOSE
-Disqe origjinale 18
-Xenon
Shitet ose nderrohet me fuoristrad.
Cmimi pak i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
30
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355676027777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione