Publikuar: Qer 07 2023 11:28

Mazda 2006 b/gaz

EUR

Publikuar: Qer 07 11:28
Shikime: 5
Shes mazda 5 viti 2006 benzine gaz .makina eshte shume e paster dhe shume ekonomike.eshte 6+1 per te gjith qe duan nje makine familjare ose pune eshte makina ideale.Makina eshte e rregullt dhe ska nevoj per asnje sherbim.Eshte e gateshme oer cdo prove.Letrat e sapo paguara .shitet 4500 euro.tel 0696848956
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696848956

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione