Publikuar: Mar 29 2022 10:23

SHITET

EUR

Publikuar: Mar 29 10:23
Shikime: 2
Shitet Mazda 5, 1.9 nafte e vitit 2007 me 200500km origjinale
Makina nuk ka asnje difekt eshte e blere ne Gjermani ne person privat (jo makine tregu) disponon dhe 4 goma behari me gjithe disqe dhe liber sherbimi per sherbimet e bera ,mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar.
Cmimi me dogane 4200€ pak i diskutueshem.
Per me shume informacione kontaktoni ne:
Tel:+355695349290
Whatsapp nr. +4915155009867
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione