Publikuar: Maj 14 2023 11:49

Mazda 5 Benzin Gaz 2010

EUR

Publikuar: Maj 14 11:49
Shikime: 6
Makina sapo ka ardhur nga Zvicra Benzin . Dogan te paguar gati per targa . Impjanti gazit i sapo vendosur 540 euro, disponon: Klima , xhamat te zinj origjinal , xhamat elektrik para dhe mbrapa , shum e paster pa gervishje .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692283920

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione