Publikuar: Nën 28 2020 09:12

Shitet urgjent

EUR

Publikuar: Nën 28 09:12
Shikime: 4
Mazda 2...viti 2004...motorr 1.4 benzine...
Makina e ardhur nga italia me letra per 1 vit ...shum e paster nga brenda dhe jasht..kilometrat origjinale ...mund te kontrollohet te mekaniku juaj i besuar...gjendja super..cmimi i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693230013

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione