Publikuar: Mar 27 2022 06:17

Shitet Maserati

Publikuar: Mar 27 06:17
Shikime: 150
Kilometra 87.000/ Transmission Automatic/ Motri Benzine/ 420 HP 3.0L V6/ Sport Package,Serdile Lekure me Ngrohje,Baxha,Navigation,Parking Sensor Para Mbrapa ,Climate Control,Bluetooth,Kamera Mbrapa DVD CD AM/FM,Satellite Radio,MP3 System Alarm,Immobilizer,Pasqyra me Ngroje,Hapen,Mbyllen Electronic,Ulen,Ngihen Atomic Butona Kontrolli ne Timon,Manual F1 te Timoni,Frena Sports Brembo.Para Para Mbrapa,Koskorti Lekur Dhe Fibra Karboni,Dritat Xenon HID,LED,DRL ,Buton Start.
Çmimi: Okazion
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
150
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699851062/+1774312-4455

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione