Masserati

45 000 EUR

Shitet nga: Masserati 08 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Maserati
Makina eshte e vitit 2011..makina eshte me motor 4.7 benzine dhe me 505hp...kambio automatike..cdo servis i bere me liber sherbimesh...ngjyre e zeze mat dhe ne gjendje perfekte...makina ndodhet ne itali
Masserati
0696970399
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione