Publikuar: Dhj 17 2021 06:57

Maserti Ghibli OKAZION

EUR

Publikuar: Dhj 17 06:57
Shikime: 5
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike, xhenerike dhe tapicerie. Ka bere 110000 km origjinale te verifikueshme. Disponon te gjitha opsionet e modelit ghibli. Ka ngjyren klasile te Maseratit Blue Nobile dhe eshte prodhim evropian. Goma te reja 90%. Shume e pershtatshme per individ qe merren me biznes dhe duan te prezantohen me klas dhe njekohsisht, pa rene ne zakonshmerine e benzrave, audrave apo bmwrave qe shikojme kudo. Sigurisht edhe per cuna te rinj qe duan ecje sportive, por pa komprometuar komoditetin dhe elagancen e stilit italian.
Çmimi eshte shume pak i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696813159

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione