Publikuar: Mar 07 2022 08:30

Maserati granturismo 4.7 F1

EUR

Publikuar: Mar 07 08:30
Shikime: 152
Shes ose ndrroy me apartament ne tiran,vlor ose sarand, makina ka vetem nje pronar esht bler ne itali me 140mj euro, makines jan ber te ghitha sherbimet te maserati edhe ka 200mj kilometra te bere te gjtha ne autostrad , makina ka 470kuaj dhe ka motor edhe kambio ferrari
3473635592 cmimi i makines okazjon cash me 50 mi euro me ndrrim ka cmim tjeter
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
152
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00393473635592

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione