Publikuar: Gush 29 2021 09:14

Maserati Ghibli 3.0D 2015

EUR

Publikuar: Gush 29 09:14
Shikime: 1
Maserati Ghibli 3.0 Diesel 2015 targa te Shqipris ene gjendje shum te mire teknike dhe te jashtme 147.000 km te kaluara te garantuar me libra servisi po ashtu ka dhe 1 vit regjistrim ne Shqipri vetura eshte me full opsione te gjitha funksionale per me shum kontakt 043 555519 viber&whatsapp +38343 555519
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione