Publikuar: Shk 25 2022 12:32

MASERATI GHIBLI 2015

EUR

Publikuar: Shk 25 12:32
Shikime: 259
MASSERATI GHIBLI 2015
•viti 2015
•2.997cc Nafte(pa taks lluksi)
•e sapo ardhur nga italia me targa dhe letra per 1 vit
•80.000KM ME GARANCI
•xhama te zijn origjinal
•Sallon lekure bezh shum te paster
•Marsha timon,marmida me zhurem
•start/stop ndezet me celes ne xhep
•2 celsa

Makina esht ne gjendje perfekte estetike dhe motorrike.makina e sapo ardhur me cdo sherbim te kryer dhe e paperdorur ne shqiperi.
Cmimi 37.000€ (mundesi nderrimi)
0685443935
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
259
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685443935

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione