Publikuar: Mar 10 2022 03:43

Shitet Maserati Quatroporte S 425 HP

EUR

Publikuar: Mar 10 03:43
Shikime: 263
2012 fully loaded
Maserati quatroporte S
Automatic
4.7 benzine
425 HP
52000 miles
Lekure taliceri
Sedilje me ngrohje dhe mesazh
Letra per 1 vit
Targa shqiptare
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
263
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682059218

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione