Publikuar: Qer 25 2022 10:14

Maserati Ghibli

EUR

Publikuar: Qer 25 10:14
Shikime: 1567
Maserati Ghibli 3.0 Benzine pa taks luksi Viti i prodhimit 2015 55k milje Cmimi 25.000€ pa dogan dogana shkon 3500€
sallon lekure kafe navigator marsha ne timon baxha marmitat me zhurem me buton kamer parkimi sensor parkimi timon me ngrohje fener Led me START STOP ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1567
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693333777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione