Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 19 2022 09:30

Maserati Quattroporte 4.2 V8

EUR

Publikuar: Qer 19 09:30
Shikime: 1432
4.2 V8 Duoselect 299 kw(407 CV), Full Options, Navi, CD DVD, USB, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik, abs, esp, xenon, etj. Përshkrimi i linkut

NRG MOTORS

NRG Motors operon prej vitesh ne tregun e shitjes se makinave në Shqipëri. 

Ofrojme standardet më të larta të automjeteve, me çmimet më konkuruese.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Tirane – Durres Marikaj Tirana Tregoje në hartë

+355692605773

https://nrgmotors.al/sq/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NRG Motors operon prej vitesh ne tregun e shitjes se makinave në Shqipëri. 

Ofrojme standardet më të larta të automjeteve, me çmimet më konkuruese.
1432
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692605773

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione