Publikuar: Nën 12 2020 11:27

Paisje Furre Buke

EUR

Publikuar: Nën 12 11:27
Shikime: 176
Furre Buke Italian (Reghellin Forni) Me Gaz Dhe Korent(Bashk me te gjitha linjat elektrike te Furrit)
Brumatrice 50 Kg
Prerese Buke
Stof per Ardhjen e Brumit
Te gjitha paisjet jane Funksionale
Kam 4 Vjet qe i kam mbyllur ne Garazh per arsye se jam larguar jasht shtetit ...
Te Interesuarit te kontaktojne Watsap... Nr Tel
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
176
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione