Publikuar: Mar 27 2021 11:45

SHes makinen per arsye mosperdorimi ngaqe shkoj ne emigracio

Publikuar: Mar 27 11:45
Shikime: 48
Eshte mbi 2800 kubik, 5 pistona turbo.
Letrat e ka te paguara deri ne fund te vitit 2021.
Eshte vete shkarkuese dhe ka mbulese,
Eshte prodhim i vitit 2002. Tonazhi eshte 5 ton.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
48
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione