Shitet Range Rover Sport HSE

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Dubai Dje 11:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Ne shitje Range Rover Sport HSE

- Automat
- Benzine
- 5.0 370hp
- 2012
- 148,000km origjinale

- makina eshte ne gjendje perfekte
- ngrohje sendilesh para mbrapa
- ngrohje timoni
- sound sistem harman kardon

Per te interesuarit - 0692518805 -
Auto Dubai
Auto Dubai Albania ju ofron mundësinë për të porositur makinën që dëshironi nga Dubai. Prej shumë vitesh importojmë dhe tregtojmë në Shqipëri makina të përdorura cilësore me çmime konkurruese dhe korrektësi. Auto Dubai ofron për të gjithë të interesuarit makina të çdo modeli dhe strukture: sedan, coupe, hatchback, SUV, etj bazuar në nevojat dhe kërkesat e gjithësecilit. Falë eksperiencës së gjatë në treg kemi mundur të krijojmë një rrjet të gjerë kontaktesh që na ndihmojnë sot në plotësimin e nevojave tuaja me profesionalizëm dhe garanci. Me eskpertizën dhe përvojën e duhur, ne do t’ju ndihmojmë për të gjetur makina nga më sportivet dhe komodet deri tek makinat e luksit. Në varësi të dëshirave tuaja, tek ne mund të gjeni makinën tuaj të preferuar dhe ne e porosisim për ju nga Dubai. Makina vjen e mirëmbajtur, me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm dhe me transport deri në portin e Durrësit. Ne mbajmë ekskluzivitetin për makinat që promovojmë në platformat tona të marketingut dhe ofrojmë asistencën tonë që nga porositja e makinës, inspektimi dhe deri tek dorëzimi i çelësave në duart e klientit. Markat që mund të gjeni pranë nesh janë: • Audi: A3, A6, Q7, etj • Mercedes Benz: S Class, CLS 55 AMG, GL 350, ML 250, ML 350, G63 4X4, etj, • BMW: X5, seria 6, etj • Toyota: Prado, Supra, Rav4 etj Ford Mustang, Dodge Challenger, Volvo, VW, e shumë marka dhe modele të tjera. Auto Dubai Albania ju ofron garanci për makinën tuaj, çmime të arsyeshme, cilësi superiore dhe shërbim korrekt e profesional. Makinat janë full option, në gjendje të shkëlqyer xhenerike, motorike dhe estetike, pa doganë dhe me kilometra origjinal. Për porosi ose informacione të tjera mund të na vizitoni: • Në faqen tonë në Instagram: auto_dubai_albania • Në faqen tonë në Facebook: Auto Dubai Albania • Në dyqanin tonë online në Merrjep.al. Ju Mirepresim!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Ardeno, Tiranë Tregoje në hartë
692518805
https://instagram.com/auto_dubai_albania?igshid=kd0jxjjiiyq4
Auto Dubai
692518805
Leaflet
Auto Dubai
Audi Q5 2012 2.0T 9 500 EUR
BMW M3 2016 450hp 45 500 EUR
Range Rover sport SVR 2016 56 500 EUR
Chevrolet Camaro 17 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione