Publikuar: Gush 15 2022 01:22

Range Rover Sport

Publikuar: Gush 15 01:22
Shikime: 1835
Shitet Range Rover Sport Dynamic
- motorr 2993 kubik nafte
- 306 kuaj fuqi
- 180 mij kilometra
- viti prodhimit 2014
- sedilje lekure me ngrohje para dhe mbrapa
- xhama te erret origjinal
- keyless go
- start stop
- marshe ne timon
- xhami i par me rezistence dhe nuance origjinale
- bixenon
- klima me dy zona
- 2 celsa
- pedana elektrike qe hapen kur hap makinen
- disqe 21
- sensor parkimi para dhe mbrapa
- kamera parkimi
- bagazh me buton
- timon me ngrohje
- ganxha me buton
Makina eshte ne gjendje shum te mire. Ka ardhur nga Gjermania. Dokumentat e paguara deri ne mars te vitit 2023.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1835
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699426223

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione