Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 23 2023 08:47

RANGE ROVER SPORT HSE Td6,HEAD UP DISPLAY+KAMERA FULL!!

EUR

Publikuar: Mar 23 08:47
Shikime: 2042
✅ Marka : Range Rover SPORT HSE Td6
✅ Motorr : 2993 CC (Pa takse luksi)
✅ Lenda djegese: Nafte
✅ Viti : 2016
✅ Kambjo : Automatike
✅ Km : 168.180 km (me garanci)
✅ Ngjyra : Gri

⬇️ Opsionet shtese:
🔎 Full Option.F1 Timon me ngrohje,
🔎 Start/stop keyless go,ECO SYSTEM Fiket ne Semafor
🔎 Tavan Panoramik+ Xhama te Erret origjinale nga fabrika(mrapa)+ bagazh elektrik+Drita led automatike
🔎 NAVI+CD+DVD+USB
🔎 Sensor parkimi (Para-Mbrapa)+Kamera+Head Up Display
🔎 Pasqyret me palosje+ ngrohje+sinjalizim +parakalimi+Ngrohje/Ftohje sediljesh
🔎 Pilot automatik+ asistplus
📍Adresa:Babos, autostrada Tirane-Durres, 10 km —> Perballe City Park
📞 00355697207279 => Gati per targa.
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
2042
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697207279

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione