Range rover sport 3.0 SDV6 HSE 9G Tronic, 2012

17 900 EUR

Shitet nga: Range Rover Sport Sot 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Range Rover Sport, viti 2012, motorr 3.0 SDV 6 HSE, Me 9G tronic, Biturbo me 256 hp, Shum ekonomike 7.1L autostrad 7.7L kombinuar dhe 8.7L Qytet, e vitit 2012 me 160.000 km origjinale, Servisi i fundit i bere me zvicer ku jane nderruar: , sistemi frenimit komplet, vaj filtra etj.... ngjyre e zeze perlato me Tapiceri ngjyra kefe lekure, Me dogan te paguar me vleren 2500 €.
Ekstrat: Mjeti disponon pothuajse te gjitha ekstrat e mundshme te Range Roverit Sport pasi eshte versioni Luxury HSE si p.sh::;;;;;;;;;; , Euro 5, amortizim me jastek ajri( ulje-ngritje), low range per te gjitha terrenet me special program ,Serdile me ngrohje dhe mbrapa lekure me memorje elektrike me fryeje me ajer , impjant muzike Herman kardon logic 7, Timon me ngrohje dhe marshe, sensor parkimi + kamera, Navigator me touch me hartat e reja+ bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth+DVD ,pilot automatik, DVD te dy kokat e sedileve origjinale te Range Roverit, pasqyra me palosje kur mbyll makinen,Start-Stop ndezje me gisht, mbyllje bagazhit me buton, xhamat jan dopio 2 per eleminimin e zhurmave, 2 celsa me pult, sensor shiu dhe drite, Xhama dopjo dhe te zinj origjinal, fener me larje biksenon me led qe kthehen sipas timonit , disqe alumini 20 me reflektim, Shkalle, Shina ne tavan per valixhe udhetimi, etj.............. Mjeti eshte ne gjendje PERFEKTE, dhe per shum koh nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. Makina esht sapo ardhur nga Zvicra me dogan te paguar. Per informacion shtese, foto, pyetje, kontaktoni ne numrin e cel: 0696626432
Cmimi diskutueshem 17900€
Range Rover Sport
0696626432
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione