Publikuar: Qer 29 2022 05:20

Range Rover Sport 3.0 HSE 306 HP

EUR

Publikuar: Qer 29 05:20
Shikime: 799
• Range Rover Sport 3.0 HSE 306HP
• Viti Dhjetor 2018
• Km. 149000
• Me Dogane Te Paguar ,Siguracion full kasko
• Stealth Pack •Dynamic Sport 306 Hp
•Interiori Dynamic Sport
•Sistem Audio Meridian •Ambient Light
•Easy Entry •Eco •Engine Start/Stop •ASL •Drive Mode
•Sediljet Me Ngrohje Para Mbrapa
•Timoni Me Ngrohje
Dhe shume opsione te tjera
Shitet dhe ndrohet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
799
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione