Range Rover Sport 3.0 SDV6 Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Shitet nga: Range Rover Dje 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover Sport 3.0 diesel HSE SDV6 (SDV6 eshte me performance me te larte se TDV6) ,look Autobigraphy,fundi vitit 2012,kamio automat 8G ,marsha F1 ne timon,full option,198.000km,fenere dhe stopa led me pika,baxho xhami,kamer parkimi,sensore ,pedana anesore,xhama te zinj origjinale,sallon i vecante lekure me 2 ngjyra e zeze dhe gri,sedilje me ngrohje para dhe mbrapa,sedilje elektrike,klima bi-zonale,START-STOP engine,AUX,Bluetooth,sistem muzike HamanKardon,phone,komanda ne timon,goma te reja,NAVI,ekran touchscreen ,ne gjendje perfekte,dokumenta te rregullta shqiptare...
Mundesi nderrimi me marreveshje
Whatsapp/Viber

Pogradec

Range Rover
0694418881
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione