❌E SHITUR❌

6 900 EUR

8 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 200 EUR
Audi A6 3.0 allroad Automat FULL 2011 13 500 EUR
❌SHITUR❌ 4 400 EUR
U SHIT 5 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover

Okazion! Shitet Land Rover Freelander 2.0 Diesel 4X4 e sapo ardhur me dogane te paguar!160Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike Tavan panoramik dhe me hapje AUX tapiceri lekure sendile me ngrohje dhe levizje elektrike ndezje START STOP Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale) xhama te zinj 4 Goma te reja etj Makina eshte ne gjendje Perfekte! MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 4 600 EUR
U SHIT 3 900 EUR
SHITUR 3 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione