Shitet Range Rover Sport 2012

1 EUR

18 500 EUR

Shitet nga: MAKINA Sot 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Rang rover 3.0 full opsion
✅Viti: 2012
✅Forca Motorrike:2989
✅Karburanti: Naft
✅Kambio: automatike
✅Kilometra: 180.000 km
✅Dogana: e paguar

📁Lista opsioneve:


✅Salloni Lekure
✅Klima Zone
✅DiskTronik+Radar
✅Tregues Tabelave Ne Rruge
✅Bagazhi Hapje Mbyllje me Thithje
✅Marshe ne Timon
✅Xhama Te Erret Origjinal
✅Fari Kseno Full Led// Komando ne Timon
✅Sedile Memorje
✅Xhami par me Nuance+Sensor Shiu
✅Impjant Muzike Meridian
✅Pilot Automatik
✅blind spot ne pasqyra
📁Makina eshte ne gjendje perfekte ,e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar..

💶 Cmimi: ( DISKUTUESHEM )
Cel : +355672080012
MAKINA
  Online
+355672080012
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione