Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 14 2023 08:54

Range Rover Evoque diesel

EUR

Publikuar: Shk 14 08:54
Shikime: 1557
Range Rover Evoque diesel//
Viti prodhimit 2012//
Importuar nga zvicra//
186 mij kilometra te certifikuara//
Motori 2.2 diesel (nafte)
Opsione shtes:kambio automatike,tavan panoramik,kamera parkimi,sedile me ngrohje,sensor parkimi,xhama te zi origjinal,timon me ngrohje,navigator system,impjant muzike Meridian,pilot automatik,aux,usb.Makina esht ne gjendje perfekte,disponon 2 celsa perkates.Cmimi 20.000 euro me dogane te paguar📞0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
1557
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione