Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 07 2023 10:25

2011 Land Rover Range Rover Vogue HSE

Publikuar: Mar 07 10:25
Shikime: 9766
🔥2011 Land Rover Range Rover HSE🔥
- 100k Milje ✅
- Motorri 5.0 i thjeshte
- Autobiography Look
- Interior lekur kaf
- Kroskot dixhital
- Xhama dopio
- 4x4 me opsione cdo terren
- Sedile me ngrohje para mbrapa
- Fenere Bi-Xenon adaptive
- Sistem audio Harman Kardon
- Bluetooth, AUX, USB
- Sedile me memorje fryrje shfryrje
- Kamera te pasme parkimi
- Sensore parkimi etj.

Vaj filtra sherbime te sapo kryera
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
9766
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione