Publikuar: Maj 10 2023 11:32

Range Rover Evoque Dynamic

EUR

Publikuar: Maj 10 11:32
Shikime: 9
Range Rover Evoque Dynamic
• Viti : 2012
• Motorr : 2.0
• Karburanti : Benzine
• Kambio : Automat

Pershkrimi :
~ Full Panorama
~ Kamer Parkimi
~ Sensor Parkimi
~ Keyless Go ( hapet me celes ne xhep )
~ Ambient Lights 5 ngjyra
~ Navi me touch
~ Sediljet me ngrohje
~ Tv , DVD , Bluetooth , Aux , Mp3
~ Fenere Bixenon
~ Bagazh me buton
~ Sedilje me memorie
~ Xhami i par me nuance fabrike dhe rezistenc
~ Timoni me ngrohje
~ Pilot automatik
~ Sistemi i muzikes Meridian
~ Pasqyra me palosje elektrike
~ 4 Opsione ne baze te terrenit

Makina eshte ne gjendje te perkryer , me letra te paguara per 1 vit , te gjitha sherbimet e bera , e ardhur nga zvicra Versioni me full i ktij modeli

Cmimi : 20.500€ i diskutueshem

Per me shum info : 📞+ 355 69 368 3696
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693683696

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione